Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Angola

Angola satılık emlak

Angola, Güney Afrika'da bir ülkedir. Luanda başkenttir.

Kuzeyiyle Kongo Cumhuriyeti, doğuyla Zambiya ve güney ile Namibya ile sınır komşusudur. Cabinda'nın bölgesi de ülkenin bir parçası.

Angola, üçüncü büyük petrol üreticisi olduğu için Afrika kıtası için çok önemli bir ülkedir. Hatta emlak piyasası buna bağlı olsa da, aslında Angola'da satılık emlakların fiyatları petrol fiyatlarının trendini takip ediyor ve bunun sonucunda Angola'da satılık emlak satın almak isteyen yabancı yatırımcıları caydıran yüksek fiyatlar buluyoruz .

Angola'da satılan ve halen satılan mülklerin yüzdesi, piyasada satılan mülklerin toplam sayısına göre sonuçta elde edilen yüzdesinin% 0 olduğu kadar küçüktür.

Angola'daki konut piyasasına yardımcı olmak için, iyi bir talep gören birçok konut kompleksi inşa edilmiştir.

Angola'da satılık mülk alıcıları, esas olarak personellerini ağırlamak için çok sayıda birime ihtiyaç duyan şirketlerdir.

Son yıllarda, hafifçe azalan petrol fiyatları ve hükümetin yolsuzlukla mücadeleye devam etmesi sayesinde, bu fırsatı satın almaya istekli ve daha fazla yabancı alıcı çekmeye başlayan emlak piyasasının belirli bir gelişmesine izin vermiştir. Angola'da satılık emlak.

Angola'daki satılık mülkleri aramak için en ilginç şehirler Luambo, Bié, Huambo, Moxico, Kwanza Sul, Lobito ve Uíge'dir.

  •  
    Angola'ya taşınmak. Soygun ve Angola'da yaşamak

        Sıcaklıklar hissedilir ve şimdi yaz mevsiminin tam kalbindeyiz. Daha serin bir yer arayanlar ve güneşin ve denizin tadını çıkarmak isteyenler var. Ancak bir unsur herkes için ortaktır: ihtiyaçlarınıza uygun bir yer bulmak. Bildiğiniz gibi, biz Realigro'da her zaman okuyucularımızın ihti ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Durum: YENİ YER DEĞİŞİMLERİ ÖZELLİKLER Zemin kat: 1 Süit, 1 tezgahlı mutfak ve 1 ortak kullanıma açık oda 1. kat: 2 suit oda ve 1 normal oda, 1 o...
Cod. 22323

Satilik Tarım arazisi, Angola, Luanda, Luanda, ..

Reserved negotiation
Satilik
Tarım arazisi

500000 m²
satılık arsa
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB